fbpx

Kontakt

Telefon / email

08-570 347 01

Försäljning / Reservdelar:
Verkstad / Tidsbokning:
Ekonomi:

Vi som jobbar här

Christoffer Johansson – Försäljning / VD
christoffer@nvmaskin.se
Tel: 08-580 803 65

Jacob Nilcrants – Försäljning  (Tjänstledig)
jacob@nvmaskin.se
Tel: 08-580 803 62

Tomas Åberg – Verkstadschef / Bokning 
tomas@nvmaskin.se
Tel: 08-580 803 66

Carina Sundstedt – Ekonomi / Säljsupport
carina@nvmaskin.se
Tel: 08-580 803 62

Thomas Kahn – Verkstad / Avant
thomas.k@nvmaskin.se

Christoph Laux – Verkstad / ATV – UTV
christoph@nvmaskin.se

Öppettider

Mån – Tors 08.00-17.00
Fredagar 08.00-15.30
Lunchstängt 11.30-12.15
Lördag 10.00-14.00
Söndag /Röda dagar Stängt

 

Nacka Värmdö Maskin AB

Fenix Väg 20
134 44 Gustavsberg


Fatal error: Uncaught InvalidArgumentException: Oidentifierad åtgärd 33 in /home/nvmaskin/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_wpPostStore.php:457 Stack trace: #0 /home/nvmaskin/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(248): ActionScheduler_wpPostStore->cancel_action('33') #1 /home/nvmaskin/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/functions.php(102): ActionScheduler_HybridStore->cancel_action('33') #2 /home/nvmaskin/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-bookings/includes/class-wc-bookings-google-calendar-connection.php(251): as_unschedule_action('wc-booking-poll...', Array, 'bookings') #3 /home/nvmaskin/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): WC_Bookings_Google_Calendar_Connection->maybe_schedule_poller('') #4 /home/nvmaskin/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #5 /home/nvmaskin/public_ht in /home/nvmaskin/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_wpPostStore.php on line 457